Jak nie ćwiczyć w zakresie zakwaterowania pracy w zakresie surowych alergii

Aktualizacja: Nadal uważamy, że jest to fascynująca dyskusja na temat tego, jak nie ćwiczyć w zakresie zatrudnienia w przypadku surowych alergii – możesz również sprawdzić nasze wiele najnowszych Reprezentacja Tunezji w piłce nożnej mężczyzn Koszulka wskazówek po negocjowaniu wynagrodzenia i innych świadczeń.
Jak-i kiedy-powinieneś powiedzieć pracodawcom o swoich wymaganiach dotyczących biura przyjaznego dla alergii? Ogólnie rzecz biorąc, w jaki sposób powinieneś ćwiczyć zakwaterowanie w pracy w celu uzyskania poważnych alergii? czytelnik J cuda:
Po przeczytaniu najnowszego krótkiego artykułu na temat radzenia sobie z częstymi wizytami lekarzy znalazłem odwagę, by cię napisać. Cierpię na ciężkie alergie (żywność i aerozole). Ukończyłem uniwersytet (fizyka), pewne doświadczenie zawodowe (biznes energetyczny) i dodałem badania ekonomiczne, ponieważ nie byłem pewien, czy mogę poradzić sobie z „normalną” pracą biurową. Do tej pory wierzę o wiele bardziej w sobie i szukam pracy (konsulting/energia), ale będę musiał powiedzieć mojemu przyszłemu pracodawcy o moich granicach: 1) pokoje, w których pracuję, powinny być całkowicie wolne od roślin (ważne !). 2) Mogę mieć problemy z pracą „zgodnie z harmonogramem” w sierpniu i wrześniu. (W naszym klimacie tutaj walczyłem z atakami astmy, problemami z krążeniem i rozwijaniem nowych alergii przez ostatnie 5 lat.) 3) Biuro powinno być w większości wolne od zapachu. Są to „podstawowe warunki”, o których planuję poinformować każdego potencjalnego pracodawcę w drugim wywiadzie. Jak najlepiej to zrobić, nie wycofując się z gry?

Hmmmn. Po pierwsze, przykro mi słyszeć, że masz tak poważne alergie! Nie jestem pewien, czy przybycie z listą wymagań jest najlepszym sposobem na to, ale jestem ciekawy, co mówią czytelnicy. Cały list przypomina mi trochę najnowszej wiadomości PSV Eindhoven Koszulka o kobiecej akademiku, która odrzuciła ofertę, ponieważ była zbyt „domagająca się” w jej prośbie podczas negocjacji. To jeden ze sposobów, aby to zrobić – daj swojemu pracodawcy listę rzeczy, które lubisz podać po otrzymaniu oferty i negocjowania. Ale kilka notatek na temat twojej sytuacji, która może wyglądać trochę jak lekcja na temat tego, jak nie ćwiczyć Villarreal CF Koszulka na zatrudnienie:
Poznaj swoje prawa. Możesz porozmawiać z prawnikiem ds. Zatrudnienia przed rozpoczęciem procesu, abyś wiedział, jakie są twoje prawa w tej sytuacji. Ten obszar prawa wciąż się zmienia i może się różnić w zależności od stanu – sąd federalny w Iowa stwierdził, że poważne alergie mogą być objęte ustawą o Ameryce z niepełnosprawnością. Ten arkusz FAQ Departamentu Pracy dotyczący praw niepełnosprawnych może być dla Ciebie cenny i poinformować, jak postępujesz. Jeśli twoja alergia jest na tyle poważna, że myślisz, że będziesz objęty prawem, możesz działać inaczej niż w przypadku jej zbadania, nie sądzisz, że zostaniesz objęty. Możesz także zapoznać się z Fundacją Astmy i Alergii Ameryki.
Nie daj się zbyt „grba” wcześnie w procesie wywiadu. Wspominasz o opowiadaniu potencjalnego pracodawcy w drugim wywiadzie na temat „podstawowych warunków”, których potrzebujesz. Boję się, że od razu wyrzucisz się z gry, jeśli to zrobisz. Czekałbym, aż uzyskasz ofertę, zanim podejmiesz jakieś wymagania.

Oceń, co możesz, nie pytaj bezpośrednio. Na przykład, proszenie o miejsce, w którym pracujesz, jest rozsądnym prośbą, a takie, które pozwoliłoby sprawdzić, czy są tam rośliny, jak wielu ludzi jest w przestrzeni od razu wokół ciebie i tak dalej.
Ponownie wyfastuj rozmowę w swojej głowie, aby o wiele bardziej rozsądne (i regularne) tematy negocjacyjne. Na przykład: dodatkowy czas ucieczki, dodatkowe dni chorych lub elastyczne warunki pracy zajęłyby się twoim drugim punktem o sierpniu i września, które są dla ciebie okropne. Z drugiej strony, proszenie o „podanie” przez 1/6 roku prawdopodobnie nie będzie ci tak dobrze służyć.
Uświadom sobie, że nie wszystko musi być „ujawnione” lub negocjowane. Zauważasz, że możesz mieć problemy z pracą nad harmonogramem – jestem ciekawy, jak wiele osób zgodzi się, że powinieneś to ujawnić. Kiedy rozmawialiśmy o tym w sytuacjach w przeszłości – na przykład kobiety przeprowadzające wywiady podczas w ciąży lub oczekujące/próbujące zajść w ciążę – mogą czuć się zobowiązani do ujawnienia, że mogą być zbyt chorzy lub wyczerpani ciążą, aby pracować normalnie godziny. Wspólną mądrością, którą widziałem – i przekażę do ciebie – jest zobaczenie, jak to idzie, i radzenie sobie z problemem, kiedy to się faktycznie nastąpi. Jeśli tego nie zrobisz, strzelasz do stopy. Za moje 0,02 $ opracowałem elastyczne warunki pracy i/lub znacznie więcej dni chorych lub dni ucieczki, ale trzymałbym ją blisko klatki piersiowej, dlaczego negocjuję.
Wreszcie: skup się na tym, co Twoi pracodawcy mogą ci przyznać. Twój trzeci punkt-biuro wolne od zapachu-może być bardzo trudne pracodawcy. Poproszenie ich o rozpowszechnianie notatki obejmującej całą działkę (lub notatkę skierowaną do grupy osób pracujących w najbliższej okolicy fizycznej) brzmi jak lepsza prośba o negocjację. W komentarzach do naszego postunull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *