Jewel tony na jesienne wesela

Suknia, której używam, jest zarówno Roland Mouret, jak i jest inwestycją, jednak obecnie 40% zniżki na Net-A-Porter. Satynowa suknia satynowa jedwabnej jest wycięta, aby być luźno używana, coś, co doceniam w tych dniach, jednak nie jest to rodzaj luźnego, który wygląda niechlujnie. Zebrane biodro i rękawy utrzymują strukturę, jednocześnie upewniając się, że jest to jeden z najbardziej wygodnych wyborów odzieży formalnej, jaką możesz kupić. Istnieje również wyjątkowo subtelny grecki skinienie na szyję, który sprawia, że ​​suknia wydaje się wyjątkowa.
Prawdziwy powód, dla którego mi się podoba? Kolor. Być może Emerald Eco-Frill, a także czerpię przyjemność w swoim towarzystwie. Być może było to powtarzające się spojrzenie młodzieżowe Czarodzieja Oz. Bez względu na powód, Emerald Eco-Fr, a także mam na myśli spędzanie znacznie więcej czasu razem, zwłaszcza gdy cień tak dobrze nadaje się do jesiennych wesel.

Roland Mouretritts nierówna satynowa suknia (podobna tutaj, tutaj, a także tutaj)

Według skórzanych mułów

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem bogatych zieleni, wspaniale jest pamiętać, że odcienie klejnotów we wszystkich odcieniach są najlepsze na jesienne wesela. Pepppy Lift of Pastels jest dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy wiosną, a także wczesnym latem, jednak jesienne wydarzenia często telefoniczne wymagają głębszej zmiany. I chociaż zawsze możesz uciec od czarnego, moją opcją, gdy pójdę na coś radosnego, jak impreza weselna, jest wyskoczenie klejnotu (głębokie czerwone, bluesowe, fioletowe, bursztynowe), a także czuć się całkowicie na hue.

Roland Mouretritts nierówna satynowa suknia (podobna tutaj, tutaj, a także tutaj)

Alexander McQueenjeweled Four Sound Clutch

Poniżej kupuj kilka moich preferowanych wyborów na jubile na jesienne wesela, a także formalne wydarzenia. Kombinacja kolorów Autumn jest żywa, jeśli kupujesz go poprawnie – nie ma wymogu wycofania się do ziemi neutralnych po Święcie Pracy, zobowiązuję się.

Tony klejnotu na jesień

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *