6 Dżinsów trendów mody 2016 do naśladowania

Czy wiesz, że dżins pozostanie na zawsze? Tak, nigdy nie wyjdzie z mody. Jeansy dżinsowe były naszym ulubionym, które można sparować z dowolnym rodzajem stroju. Czy twoja garderoba ma dżinsy z najnowszymi trendami? Jeśli nie, nadszedł czas, aby zwiększyć dżinsowe dżinsy do najnowszych trendów dżinsów dla kobiet. Niechlujny i brunowy wygląd był już w trendzie z ostatnich dwóch sezonów, podobnie jak zaniepokojony dżins! Mamy dla Ciebie więcej aktualizacji mody w dżinsach.
[Przeczytaj także: Diesel wprowadza „Denim Master Studio”, a także zabiera nas wzdłuż Jolly Jean Ride]

Spójrz na sześć najlepszych dżinsowych trendów mody 2016, które były widoczne na niektórych dżinsowych pokazach mody tego sezonu:
1. Flamboyant Flear Dżinsy
Rozbłyski szerokokątne na dnach dżinsów były trendem lat 90-tych. Oprócz tego powrócił na rynku! Panie bardzo uwielbiają te dżinsy w dwukolorowym bluesie do indygo. Była to najbardziej zaufana sylwetka dżinsowa dla osób wszystkich grup wiekowych.
Oto, co Vogue mówi o trendzie:

„Dżinsy z lat 90. wracają w duży, garbaty, szeroko nogowy sposób. Mówimy Raver/Skater Girl, choć bardziej wyrafinowana niż – nie tak szalona, jak JNCOS, jednak wciąż dotyka nerwu nerwowego. ”

2. Eleganckie dżinsy przycięte
Przycięte dżinsy lub uprawy o długości kostki to pary komfortu, które można AC Milan Koszulka wpaść w te letnie miesiące. Dodaje zabawność osobowości. Dżinsy przycięte kostki to jeden z najlepszych trendów dżinsów z 2016 roku.
Peggi Jewell, wiceprezes ds. Projektowania i merchandisingu, 7 dla całej ludzkości dzielony z glamour

„Moja obsesja na punkcie kostki ma zasłużony moment, gdy przycięty buta i prosta jest prosta”.

„Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś niedokończonego wyglądu, nadszedł czas”.
Czy jesteś gotowy rządzić dżinsowym pokazem mody?

4. Olysk w dżinsowych sukienkach
Denim nie chodzi o dżinsy! Wygląda równie brunatnie, a także elegancko w sylwetkach, takich jak sukienki, dżinsowa krótka spódnica lub długa spódnica. Radzą sobie w dżinsowych trendach mody 2016.
Chloe Lonsdale, innowacyjny dyrektor MIH udostępniony z Whowhatwear
„Wiosna dotyczy dżinsów poza parą dżinsów. W tym sezonie jesteś całkowicie trendu dzięki wspaniałej dżinsowej sukience lub retro dżinsowej spódnicy. ”
[Przeczytaj także: W co się ubrać z dżinsową sukienką?]

5. Bold w drukowanych i upiększonych dżinsach
Noszenie drukowanych lub ozdobnych dżinsów jest jednym Feyenoord Koszulka z najfajniejszych trendów dżinsowych w 2016 roku. Chociaż zawsze były dostępne, pojawiły się w reflektorze tylko dla trendu w tym sezonie.

6. Styl doluj w dżinsach optycznych
Czy znudzisz się jeansem w odcieniach niebieskich i czarnych? Biały dżins jest obecnie wściekły. Dodając do tego, White będzie West Ham United Koszulka najmodniejszym stylem letnich.

Zauważyliśmy kilka celebrytów, którzy nosili najnowsze trendy mody dżinsów w tym roku
Florence Welch w drukowanych dżinsach

Kendall Jenner w dżinsach w trudnej sytuacji i surowca

Gisele Bundchan w dżinsach Flear & Fringed Hem

Selena Gomez w swoich jeansach Raw Em

Alessandra Amborosio w przyciętych dżinsach

Alessandra Amborosio w białym dżinsie

Elle Fanning in fringed dżins

[SC: MediaD]
Lily Collin In Button Down Squirt

Irina Shayk w białych dżinsowych szortach

Zamieszaj te najnowsze trendy w modzie w dżinsach 2016, aby okazać swoją miłość najbardziej uwielbianej części swojej garderoby, tj. Jeńczyków! Daj nam znać, jaki trend zamierzasz obnosić się w tym roku!
Źródło obrazów: Popsugar.com, Harpersbazaar.com, Vogue.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *