Nasz preferowany wzór drukowania z H&M Spring Edit 2022

H&M

Dotarliśmy do naszej wiosennej garderoby, w której nadszedł czas, aby przynieść nowe utwory. Obecna kolekcja H&M Spring Edit 2022 właśnie to robi. Chociaż tytuł może sprawić, że uwierzysz w fragment wzoru wydruku, którego możesz użyć tylko raz, uwierz ponownie. Z tym przedmiotem, Twój codzienny mundur może być naprawdę przeniesiony na wyższy poziom.

Jeśli jesteś online w pobliżu sklepu H&M, pomyśl o sobie Lucky. Nawiasem mówiąc, umieraliśmy, aby wypróbować niektóre elementy z wiosennej kolekcji H&M po tym, jak dokładnie wyglądały ekstrawaganccy, więc zrobiliśmy to.

Sukienka w szyku V.

To odkrycie mody poniżej było preferowane przez naszych redaktorów. Można je na noszenie, a także łatwe do stylizowania na wiele sposobów, jest dużo miejsca na garderobę. Jako redaktorzy mody robią Piłkarski Koszulka zakupy profesjonalnie od lat. W rezultacie nasze oczy są wystarczające, aby zrozumieć wszystkie najlepsze, a także outs, aby móc przeszukać najfajniejsze elementy offline lub online. Nie zawsze jest to proste i często może być wyjątkowo czasochłonne. Kiedy więc odkryliśmy dwie sekcje na stronie H&M, które mogą spodziewać się, które sekcje, takie jak tej wiosny.

Następną rzeczą, którą naprawdę zauważamy, jest wszystko o druku. Jest to najlepsza metoda stwierdzenia hej, aby się tam wiosenna. Nastąpiło mnóstwo zszywek garderoby, z których każda ma wrażenie 2022 r., Do której dążymy. Wierzyliśmy, Eintracht Frankfurt Koszulka że reszta naszej Leicester City Koszulka wiosennej garderoby pochodzi z tych trendów drukowanych, więc przewiń w dół, aby odkryć swoje.

Koszulka koszulka Jacquard Weave

Spódnica z siatki

Sukienka z koszulki z kołnierzem

Krótka spódnica Twill

Wzór dopasowany do siebie

Długa spódnica

Zobacz też

Sklep i styl, wiosenna moda
Dokładnie jak stylizować wyluzowany strój dla wiosennego wzoru 2022

Torebka splotu Jacquard

Sukienka z puff-rękawem

Kamizelka swetrowa

Jeansy o niskich ładunkach

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *