Czasami musisz iść.

Naprawdę kocham tę sukienkę. To znaczy, to urocza, prawda? Spójrz na zakładki, a plisy na spódnicę, a druk małych białych diamentów (zamiast okrągłych kropek). Kołnierz zaokrąglony, podobnie jak mankiety stresowe, które wstrząsają. Tkanina jest ciężka, a przyciski ładne. W sumie to naprawdę wspaniała sukienka! Dlaczego więc nigdy go nosię?

Cóż, jest dla mnie trochę za duży. Nie wystarczy, aby wyglądało to dziwnie, ale wystarczy, aby uniemożliwić mi zapomnieć, że nie jest to właściwy rozmiar. I nie jest wystarczająco dość dressy na to, co lubię nosić do pracy, ale roztocza zbyt sukienka dla szkoły rozwijanej / sklepu spożywczego / rundy po ujęgu.

Więc zdecydowałem się pozwolić. Jest częścią następnej rundy sukienek, które wydałem z głębi mojej szafy w serwisie eBay (moja nazwa sprzedawcy jest duża niespodzianka, Dressaday). Niektóre z innych aukcji są całkowitą “Dlaczego to kupiłem”? Chwile – nienawidzę fioletowy, dlaczego na ziemi kupiłem lawendę sukienkę i kombinację kurtki? Jakie tajemnicze siły doprowadziły mnie do kupowania golfy lnianej na ziemi Eileen? (Czy ja, w tej chwili, czując bardzo elegancki 55?) Dlaczego kupiłem granatową sukienkę na luce? (Czy był to Monica Lewinsky moment? Już nigdy go nie noszę – ale ktoś powinien! Tak czy inaczej. Wszystkie są tam teraz, szukając kogoś, kto je pokocha i noszą ich, a nie ktoś, kto przesunie ich wokół swojej szafy w rozdrażnieniu, szukając czegoś innego.

Mam tylko nadzieję, że osoba, która kupuje ten naprawdę, naprawdę to kocha, to wszystko.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak ładowanie …

Związane z

To -> 14 listopada 2008
Ćmy w Pocketbooku [OSTROŻNIE: Długi wpis] 2 lipca 2007
Gdzie wyciągnąć linię 16, 2009With 63 komentarzy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *